Kurulduğu 1998 yılından  itibaren kendi bünyesinde üretimini yapmakta olduğu bayan giyiminde ;Müşterilerinin ve Moda severlerin beğenisini kazanarak markalaşma yolunda büyük adımlar atan firmamız PARILTI TRİKO TEKSTİL,  yaratıcı tasarım ekibiyle her yeni koleksiyonun da günün trendlerini sezonun renk ve desenleriyle birleştirerek çalışan bayanların yaşam tarzı olurken kendine güvenen bayanların  da vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmıştır.
Türkiye genelinde sayısız satış noktasıyla  müşterilerine  ulaşan firmamızın  gelecekteki pazarlama hedefi  dünya pazarında kendi mağazalarını açmak   Parıltı Triko ve  Shine Collection isimlerini uluslararası bir marka haline getirmektir.

Ürünlerimizin %60'ı yurt içine satılırken %40'ı ise başta Arap ülkeleri , Lübnan, Suriye, İran,Irak daha sonra  Fransa, Polonya, Macaristan, Bulgaristan,Yunanistan Yugoslavya,Rusya,Nijerya  gibi Ortadoğu ve Avrupa ülkeleri ile KKTC'ne ihrac edilmektedir.

Yaptığımız ihracatta ve Türkiye genelindeki toptan satışlarımızda kendi kolleksiyonumuzun dışında müşterilerimizin isteği doğrultusunda titizlikle hazırlanan özel sipariş taleplerine de yer vermekteyiz.